x

Halı yıkama fiyatları; halınızın türüne, özelliklerine, ebatına, kaç adet halıyı yıkama için vereceğinize göre değişiklik gösterir. Çağbey Halı Yıkama olarak Antalya halı yıkama fiyat listesi kapsamında uygun fiyatlar ile halılarınızın yıkanmasını sağlıyoruz. Halılarınızın türlerine göre hassas işlem uygulaması gerekip gerekmediğine bakıyor ve halınıza zarar vermeyecek işlemleri uyguluyoruz. Gelişen teknoloji ile beraber sektörümüzde kullanılmaya başlanan son teknoloji ekipmanları ve kaliteli temizlik maddelerini kullanarak halınıza türüne özel temizleme işlemi yapıyoruz. Yaptığımız işlemler doğrultusunda fiyat teklifi sunuyor ve memnuniyetiniz kapsamında halılarınızın temizlenme sürecini titizlikle takip ediyoruz.

Halı Yıkama Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Firmamızla iletişime geçerek halınızı profesyonel yıkama için vermek istediğinizi söylediğinizde sizden çeşitli bilgiler alarak Antalya halı yıkama fiyatları belirliyoruz. Yün, yörük, şagi, Nepal, Milas, Isparta, Hereke ve Çin halısı gibi farklı türlerdeki halılarınız için hem özel temizleme yöntemleri uyguluyor hem de uyguladığımız yöntemler doğrultusunda fiyat hesaplaması yapıyoruz. Halı yıkama fiyatlarında etkili olan kriterler ise şöyledir:

  • Halı türü: Her halı türünde iplik yapıları farklı olduğu için derinlemesine temizlenmesi için uygulanması gereken yöntemler ve dolayısı ile yıkama fiyatları da değişiklik gösterir. Özel işlemler uygulanması gereken halılarda yıkama fiyatı daha fazladır.
  • Halı ebatı: Halılarınız için yıkama fiyatını hesaplarken metrekare cinsinden halılarınızın boyutlarını göz önünde bulunduruyoruz. Yıkanacak halınızın ebatı büyüdükçe yıkama fiyatı da artar.
  • Halı adeti: Yıkanacak olan halı sayısına göre halı yıkama fiyatlarını hesaplıyoruz. Halı adeti ile doğru orantılı olarak yıkama fiyatı yükselir. Her halı türü için kendi türünde adeti üzerinden hesaplama yapıyoruz.

cagbey-hali-yikama-fiyatlari-antalya-03

Halı Çeşitleri Neden Önemlidir?

Halılarınızın yapısal özellikleri, temizlenmeleri için uygulayacağımız işlemler üzerinde belirleyici etkiye sahiptir. El dokuması olan halılarınız oldukça hassas oldukları için hijyenik hale gelmelerini sağlarken zarar vermemeye özen gösteriyoruz. Şagi halılarınızı daha derinlemesine temizlik elde edebilmek için özel makinelerde temizliyoruz. Halınızın türü, özellikleri, ipliklerinin yoğunluğu, rengi gibi özelliklerine göre halı yıkama ücreti hesaplıyoruz. Firmamızla iletişime geçip halınızın çeşidini belirttiğinizde size buna göre bir fiyat çıkartıyoruz. Halınızın zarar görmemesi ve daha profesyonel şekilde temizlenebilmesi açısından halı çeşidini bilmemiz oldukça önemlidir. Memnuniyetinize önem veren bir firma olarak tek bir işlem uygulamak yerine, halınızın çeşidine göre bir yol haritası çiziyoruz.

Halı Ebatı Nasıl Hesaplanır?

Halılarınızın ebatları metrekare cinsinden hesaplanır ve halıların birçoğunun arka yüzeyindeki etikette ebatı hakkında bilgi yer alır. Ancak etiketten ebat bilgisini okuyamamanız ya da etiketin sökülmüş olması durumunda, halının en ve boy bilgisi ile ebatını hesaplamanız mümkündür. En ve boy ölçüsünü çarptığınızda metrekare cinsinden ebatını hesaplamış olursunuz. Çağbey Halı Yıkama olarak yıkanacak olan halılarınızın çeşitlerinin yanı sıra ebatlarını da göz önünde bulundurarak halı yıkama fiyatları hesaplıyoruz. Halılarınızın ebatları arttığında yıkama ücretleri yükselse de firma olarak ekonomik fiyatlar ile halılarınızı yıkıyoruz.

cagbey-hali-yikama-fiyatlari-antalya-02

Halı Adetine Göre Yıkama Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Firmamızdan hizmet almaya karar verdiğinizde, yıkatmak istediğiniz halı adetine göre size yıkama fiyatı çıkartıyoruz. Antalya halı temizleme fiyatları, halılarınızın sayısına ve bu halıların metrekare toplamlarına göre değişiklik gösterir. Halı adeti arttıkça size çıkarttığımız yıkama fiyatı yükselse de uygun fiyatlar ile hizmet veren bir firma olarak bütçenizi sarsmayacak fiyatlar ile memnuniyetiniz kapsamında yıkama hizmeti veriyoruz. Halı adeti için size bir sınırlama koymadığımız gibi yıkamak için verdiğiniz halıların her birini ekstra titizlik ile temizliyoruz. 30’dan fazla personel ile geniş alanımızda profesyonel ekibimiz ile beraber halı adeti ne kadar olursa olsun kısa süre içerisinde halılarınızın temizliğini sağlayarak size teslim ediyoruz.

Halı Yıkama Fiyat Teklifi Nasıl Alınır?

Çağbey Halı Yıkama olarak her müşterimize yıkatmak istediği halıların durumlarına göre özel fiyat teklifleri sunuyoruz. Halılarınızın çeşitlerine, ebatlarına ve sayılarına göre halı yıkama fiyat listesi kapsamında hesaplama yapıyoruz.%100 hijyen garantisi ile her halınızı özellikleri doğrultusunda özel ekipman ve malzemeler ile temizliyoruz. Halı yıkama fiyatları konusunda uygun fiyatlar ile hizmet vererek hem zamandan hem de masraftan yana tasarruf edebilmenizi sağlıyoruz. Firmamızla iletişime geçerek yıkatmak istediğiniz halıların durumuna göre özel fiyat teklifleri alabilir ve halılarınızın profesyonel bir firma tarafından derinlemesine temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Etiketler