x

Antalya Çağbey halı yıkama hizmeti Muratpaşa bölgesi servis sağladığımız ilçeler arasındadır. Çağbey Halı Yıkama olarak gün içerisinde halılarınıza yapışan kirleri ortadan kaldırmak ve göremediğiniz halı diplerinizin daha temiz olmasını sağlamak için halı yıkama hizmeti veriyoruz.Uygun fiyatlar ile hizmet veren Antalya’da halı yıkama firması olarak halılarınızın lekelerinden kurtularak daha parlak gözükmelerini ve görsel olarak sizi tatmin etmelerini sağlıyoruz. İnsan gücü kullanmadan gelişen teknolojiye paralel olarak kullanılmaya başlanmış ekipmanlar ile halılarınızı yıkıyoruz. Uzman ekibimiz halılarınızda leke ya da iz kalmaması için halılarınızın türüne göre doğru yıkama yöntemini belirliyor ve uyguluyor. Mekanlarınızın vazgeçilmezi olan halılarınızı gerekli tedbirleri alarak ve sizin hem zamandan hem de masraftan tasarruf etmenizi sağlayarak yıkıyoruz.

Antalya Muratpaşa’da Halı Yıkama

Halılarınızın içerisinde böcek oluşmaması, diplerinde insan sağlığını tehdit eden toz ve kirlerin birikmemesi için profesyonel halı yıkama hizmeti veriyoruz. Çağbey Antalya halı yıkama Muratpaşa firması olarak %100 müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ile hareket ediyoruz. Senede en az 2 kere yaptırmanız gereken profesyonel temizlik ile halılarınızı satın aldığınız ilk günkü haline getiriyoruz. İçerisinde yoğun iplikler bulunan halıları evde kendinizin derinlemesine temizlemeniz mümkün olmadığından ve etkili bir sonuç alabilmek için profesyonel yıkama hizmeti gerektiğinden son teknoloji ekipman ile halılarınızı yıkıyoruz. Halılarınızın yüzeylerinde güvenle dolaşabilmeniz için antibakteriyel temizlik sağlıyoruz. 30’dan fazla uzman ile halılarınızı 3 gün içerisinde güvenle teslim ediyoruz. Beklentilerinize yanıt verebilmek için halılarınızın yıkanma ve size teslim edilme sürecini titizlikle takip ediyoruz.

muratpasa-halı-yıkama-03

Antalya Halı Yıkama Firmaları Muratpaşa

Gözle görülür bir etki alabilmek ve bu etkinin uzun sürmesini sağlayabilmek için son teknoloji özel makineler ve kaliteli şampuanlar ile halılarınızı temizliyoruz. Halınızın deforme olmaması için halınızın türüne göre yıkama esnasında kullanacağımız makine ve yöntemi belirliyoruz. Muratpaşa halı yıkama firmaları arasında olan Çağbey Halı Yıkama olarak evinizin daha temiz ve ferah bir havaya sahip olabilmesi için halılarınızdaki toz ve kirlerin profesyonel şekilde temizlenmesini sağlıyoruz. Çok aşamalı işlemlerimiz sonucunda halılarınızın temizlendiğinden emin olduktan sonra size teslimini sağlıyoruz. Ancak gözden kaçan bir leke olması halinde bizimle iletişime geçerseniz ücretsiz olarak halılarınızı yeniden temizliyoruz.

Halı Yıkama Hizmetleri

Halılarınızın kalitesine zarar vermeyecek halı yıkama makinesi ve şampuanı ile halılarınızın yıkanmasını sağlıyoruz. Antalya Muratpaşa halı yıkama şirketleri arasında olan Çağbey Halı Yıkama olarak halı yıkama sürecini hem daha titiz hem de daha kolay şekilde yürütüyoruz. Sadece yüzeysel olarak değil, derinlerdeki kirlerin de temizliğini yapıyoruz. Etkili çözümler üreten ürünler ile halılarınızın temizlenmesini ve uzun bir süre kir tutmamasını sağlıyoruz. Nem ve kirden uzak bir ortamda fazla köpük ve su gerekmeden deneyimli bir ekip tarafından halılarınızın yıkanmasını sağlıyoruz. Halılarınızın kirlilik düzeylerine ve çeşitlerine göre en etkili yöntemi tespit ederek halı yıkama hizmeti veriyoruz.

Antalya Halı Yıkama Yöntemleri

Antalya halı yıkama Muratpaşa firması olarak halınızı derinlemesine temizlemek için kullanacağımız yöntemleri halınızın türüne ve ne kadar kirli olduğuna göre belirliyoruz. Eski ve çok kirli halılarınız için derin halı temizliği uyguluyoruz. Dayanıklı malzemelerden yapılmış halılarınızın kapsamlı bir şekilde dezenfekte edilebilmeleri için buharlı halı temizliği yapıyoruz. Dekoratif amaçla kullandığınız, el dokuması ya da daha lüks olan halılarınız için ise köpüklü temizleme yöntemini kullanıyoruz. Çekme ve yırtılma gibi sorunların yaşanmaması adına su ilavesi olmadan köpükle temizliyoruz. İnatçı lekeler de dahil olmak üzere bütün lekeleri evcil hayvan ve çocuk dostu olan şampuanlarımız ile çıkartıyoruz. Alerjik etkilerin en aza indirilmesi ve tozun azaltılması için de vakumlama tekniğini kullanıyoruz.

Muratpaşa’da Profesyonel Halı Yıkama Hizmeti

Uzman bir ekip ile geniş bir alana kurulmuş olan fabrikamızda profesyonel olarak Muratpaşa’da halı yıkama hizmeti veriyoruz. Halılarınızı daha parlak, canlı ve temiz şekilde size teslim ettiğimiz gibi aynı zamanda halılarınızda deformasyonların ya da izlerin olmasının da önüne geçiyoruz. Halılarınızdaki inatçı lekelerin dahi çıkartılabilmesi için güçlü formüllere sahip çevre dostu şampuanlar ve özel ekipmanlar kullanıyoruz. Ayrıca halılarınızda kat izi meydana gelmemesi için sıkma ve katlama aşamalarında halılarınızın rulo şeklinde işlem görmelerini sağlıyoruz. Halılarınızı yüksek devirdeki makineler ile tamamen kurutuyor ve paketleyerek kısa sürede size teslim ediyoruz.

muratpasa-halı-yıkama-01

Antalya Muratpaşa Halı Yıkama Firmalarının Önemi

Profesyonel halı yıkama hizmetinin başarılı olması için halıların yıkandığı kaliteli bir halı yıkama makinesinin olması gereklidir. Halılar yıkanmadan önce tozları alınmalı ve kimyasal kullanmadan ekolojik bir şampuan ile halılar yıkanmalıdır. Ayrıca halılar sokak kenarları gibi steril olmayan ortamlarda değil, kurutma odalarında kurutulmalıdır. Profesyonel bir Antalya’da halı yıkama fabrikası olarak halılarınızın kirli geleceğinden ya da kısa sürede tekrar kirleneceğinden endişe etmenize gerek kalmadan memnuniyetinizi esas alarak halı yıkama hizmeti veriyoruz. Halılarınızı derinlemesine temizliyor ve iyi temizlenmediğini düşünmeniz halinde ücretsiz şekilde tekrar temizliyoruz.

Muratpaşa’da Halı Yıkamanın Katkıları

Halınızın bulunduğu ortamda insanlar üzerinde olumlu bir izlenim bırakabilmeniz için halınızın temiz olması gereklidir. Halılar temiz gibi gözükse de içlerinde çok sayıda bakteri ve mantar olabilir. Bu bakteri ve mantarlar, sağlığınız üzerinde tehdit edici etkiye sahip olabilir. Hem evinizi daha temiz bir ortama dönüştürmeniz hem evinize gelenlerde olumlu bir izlenim bırakmanız hem de halılarınızda kirlerin sağlığınıza olumsuz etkisini önlemeniz için Antalya halı yıkama Muratpaşa hizmeti veren bir firma olarak halılarınızı profesyonel şekilde yıkıyoruz. Uzman bir ekip ve gelişmiş ekipmanlar ile halı yıkama hizmeti verdiğimiz için halılarınızın ıslak ya da lekeli kalması durumu ile karşılaşmadan halılarınızı yeni gibi bir hale getirebilirsiniz.