x

Antalya halı yıkama Kepez firması Çağbey Halı Yıkama olarakhalılarınızın temizlenmesini ve yeniye yakın bir görünüme ulaşmasını sağlıyoruz. Antalya Kepez’de halı yıkama hizmetimizi ekonomik fiyatlar ile son teknoloji ekipman ve antialerjik malzemeler kullanarak veriyoruz. Halılarınızın mat ve yapışkan görünümünü, üzerlerinde bulunan izleri ve kirli daireleri uzman ekibimiz ile temizliyoruz. Halılarınızın yoğun iplikleri arasındaki inatçı kirleri dahi kolaylıkla çıkartıyoruz. Evinizin daha temiz ve sağlıklı bir ortam haline gelebilmesi için dipteki kirleri yüzeye çıkartarak halılarınızı derinlemesine temizliyoruz. El dokumasından makine halısına kadar her türde halıyı özen göstererek ve türüne göre uygun yıkama yöntemi belirleyerek temiz hale getiriyoruz. Memnuniyet ve hijyen garantisi ile geniş fabrikamızda halı yıkama hizmeti veriyoruz.

Antalya Kepez Halı Yıkama Şirketi

En fazla toz ve kir tutan eşya olan halılarınızı Antalya halı yıkama Kepez hizmeti veren bir şirket olarak derinlemesine temizliyoruz. Halılarınız kirlendikçe ipliklerinin içerisinde kirler daha da derinlere batmaya başladığı için yüzeyde kir görmeseniz bile halılarınız oldukça kirli olabilir ve evde yaptığınız temizlikle halıları temizlemeniz oldukça güçleşir. Çağbey Halı Yıkama olarak hem zaman hem de emek kaybı yaşamanıza gerek kalmadan profesyonel yöntemler ile halılarınızı derinlemesine temizliyor ve halılarınızın yeni gibi bir hal almalarını sağlıyoruz. Özenli hizmetimiz ile halılarınızı daha hijyenik ve temiz kullanabileceğiniz şekilde size teslim ediyoruz.

kepez-hali-yikama-01

Antalya Halı Yıkama Firması Kepez

Kepez halı yıkama firmaları arasında sadece Kepez’in değil, aynı zamanda Antalya’nın da en büyük halı yıkama firmasıyız. Geniş bir alanda 30’dan fazla çalışan ile halı yıkama hizmeti veriyoruz. Memnuniyetinizi ön planda tutarak halılarınızı yıkıyoruz. En çok tercih edilen ve referansları olan bir halı yıkama firması olarak garantili yıkama hizmeti veriyoruz. Halılarınızı firmamızdan teslim aldıktan sonra herhangi bir leke ya da kir ibaresi görmeniz durumunda halılarınızı ücretsiz şekilde tekrar yıkıyoruz. Uzman bir personel ile modern ekipmanlar kullanarak ve hijyen açısından gerekli tedbirleri alarak halı yıkama hizmeti sunuyoruz.

Halı Yıkama Hizmetleri

Sağlığınıza önem verdiğimiz için antibakteriyel temizlik malzemeleri ile halılarınızı derinlemesine temizliyoruz. Antalya Kepez halı yıkama şirketleri arasında oldukça fazla tercih edilen bir firma olarak halılarınızı maksimum 3 gün içerisinde temizlenmiş bir şekilde size teslim ediyoruz. Halılarınızın türlerine ve özelliklerine göre tam anlamıyla temizlenmeleri için doğru ekipman ve malzemeleri seçiyoruz. El dokuması olan hassas halılarınızı özel makinelerde yıkıyoruz. Beklentilerinize en iyi şekilde yanıt verebilmek için deterjan kalıntısı ya da iz bırakmadan halıların temizliğini sağlıyoruz.

Antalya Halı Yıkama Aşamaları

Halılarınızdaki kirlerin derinlemesine temizlenebilmesi için öncelikle halılarınızdaki kirlerin yüzeye çıkmasını sağlayacak şampuan uygulaması yapıyor ve ardından bu kirleri vakumlu makineler ile çekiyoruz. Antalya halı yıkama Kepez firması olarak halılarınızı türlerine ve ebatlarına göre çok aşamalı şekilde yıkıyoruz. Yıkama, durulama, sıkma, kurutma ve paketleyerek size teslim etme aşamalarından geçiriyoruz. Halılarınıza zarar vermeden veya halılarınızın şekli bozulmadan yıkanarak size teslim edilmesini sağlıyoruz. Yüksek basınçlı su ile halılarınızın başarılı şekilde durulanmasını sağladıktan sonra hızlı ve problemsiz şekilde kurutulmasını üstleniyor ve kısa sürede halılarınızı size ulaştırıyoruz. Halılarınıza zarar verebilecek kimyasallar kullanmadığımız gibi aynı zamanda yıkama işlemi esnasında su tüketimini de en aza indirgeyecek makineler kullanıyoruz.

Sağlık Açısından Halı Yıkama Hizmeti

Evde bağışıklık sistemi ve vücut direnci düşük olan birinin ya da çocuğun olması durumunda, halıların kir tutmasına fırsat vermeden düzenli olarak yıkanması oldukça önemlidir. Ayrıca evinizde hassasiyeti olan biri olmasa dahi alerjik etki yaratmaması veya başka hastalıklara sebebiyet vermemesi için halıların düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Ancak profesyonel bir temizlik ile halıların sağlık açısından tehdit oluşturmayacak kadar temiz olması sağlanır. Halı yıkama Kepez Antalya firması olarak halılarınızda sağlığınızı tehdit edecek mikrop ve kirlerin kalmaması için derinlemesine temizlik yapıyoruz. Halılarınızın derinlerindeki kirleri dahi ortadan kaldırıyoruz. Profesyonel bir ekip ile halınızın ömrünü kısaltmadan gözünüzle görmediğiniz kirleri dahi gelişmiş ekipmanlar ile temizliyoruz.

kepez-hali-yikama-03

Halı Yıkamanın Katkıları

Gün içerisinde dışarıdan gelen kirin direkt olarak halıya yapışıyor olması, halı diplerinde bakterilerin yaşamaya başlamasına ve sağlığınızı olumsuz etkileyecek durumların oluşmasına neden olur. Antalya halı yıkama hizmeti veren bir firma olarak halı yıkamak için zaman ya da emek harcamanıza gerek olmadan profesyonel şekilde halınızın temizliğini sağlıyoruz. Çevre dostu ve zararsız ürünler ile halınıza zarar vermeden temizlenmesini sağlıyoruz. Alerjiniz varsa alerjik etki yaratacak ya da sağlığınızı tehdit edecek maddelerin halınızdan uzaklaşmasına ve kendinize daha temiz bir yaşam alanı oluşturmanıza imkan tanıyoruz. Halınızın ilk günkü kadar temiz, canlı ve parlak olmasını profesyonel bir temizlik ile mümkün kılıyoruz. Yılda 2 kere firmamıza halılarınızı yıkattırmanız halinde, halılarınızın kirlenmesinin daha fazla zaman aldığını görürsünüz.

Profesyonel Halı Yıkama Firmasının Önemi

Halılarınızın hijyen şartları korunan bir ortamda hem hızlı hem de özenli şekilde yıkanması için profesyonel bir halı yıkama firması ile anlaşmanız gerekir. Yüksek meblağlar ödemenize gerek kalmadan uygun fiyatlar ile zamandan tasarruf sağlayarak istediğiniz gibi kaliteli bir hizmet alabilmek için Çağbey Halı Yıkama firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Antalya halı yıkama Kepez firması olarak halılarınızı derinlemesine temizlediğimiz için daha hızlı kirleneceği kaygısı yaşamanıza gerek olmaz. Aynı zamanda halılarınızda deterjan kalıntısı, leke izi veya kurulama aşamasında oluşan kat izi kalmaz. Halılarınızı bize teslim ettiğiniz hallerinden daha canlı, parlak ve lekesiz şekilde size ulaştırıyoruz. Halılarınızda gözden kaçan bir leke olduğunu görmeniz durumunda endişe etmenize gerek kalmaz ve ücretsiz şekilde halılarınızı tekrar temizleriz.