x

Çağbey Antalya Koltuk yıkama hizmetimizle tüm koltuk türlerine yerinde temizleme sağlıyoruz. Ev ve işyeri koltuk takımlarınız için konusunda uzman yıkama personelimizle hızlı ve etkin temizlik çözümleri sunuyoruz. Profesyonel koltuk yıkama makinelerimiz en iyi sonuca ulaşmak için tasarlanmıştır.

Gündelik yaşantımızda en çok kullanılan koltuklarımıza dış ortamlardan taşınan toz, kir ve bakteriler koltuk yüzeyinde çoğalmaya başlar ve bu durum zamanla sağlığımıza olumsuz etki edecektir. Gündelik temizlik işlemleriyle sadece yüzeysel bir temizlik sağlanabilir, bu yüzden koltuklarınızı peryodik olarak bu iş için üretilmiş uygun makine ve deterjanlarla yıkatmanızı öneriyoruz.

çağbey koltuk yıkama antalya
Antalya kolttuk yıkama

Antalya Koltuk Yıkama

Hijyen garantili koltuk yıkama hizmetlerinde, tekli koltuk, berjer ve üçlü koltuk modellerinin kumaş yapısına göre nitelikli temizlik yapılmaktadır. Antalya koltuk yıkama fabrikası, yerinde koltuk yıkama hizmetiyle birlikte özel makineler kullanarak, koltuk kumaşının zarar görmeden mayt, akar ve diğer mikroorganizmalardan % 100 temizlenmesini sağlayacaktır. Profesyonel hizmetle, leke çıkarma ve vakumlu yıkama teknikleri kullanılır.

Antalya Çekyat Yıkama Hizmeti

Koltuk iskelet yapısına göre uygulanmakta olan temizlik yöntemlerinde, koltuğun iskeletinin fazla suya maruz kalmadan profesyonel temizlik anlayışıyla yıkanması sağlanmaktadır. Leke kusmama garantisi vererek, vakumlu yöntemlerle çekyat modellerinin içerisindeki nem oranı en aza indirilir. Koltuk temizliğinde steril yöntemler kullanılarak, bitkisel deterjanların kullanılması ön planda tutulmaktadır. Bitkisel deterjanlar kumaşa zarar vermez, kalıntı yaratmaz ve dipteki toz tanelerinin yüzeye çabuk çıkmasını sağlayacak hafiflik dengesine sahiptir. Kimyasal deterjan kullanımına yer verilmeden Antalya koltuk temizleme profesyonel ve % 100 hijyen garantisi vererek yerine yıkama teknikleriniz hızlı bir şekilde yerine getirerek, vakumlama yöntemiyle lekelerin de çıkarılması için özel teknikler uygular.

Antalya Berjer Koltuk Yıkama Hizmeti

Bitkisel deterjan kullanımıyla, berjer koltuk kumaşına uygun temizleme yöntemleri kullanılmaktadır. Vakumlama yöntemiyle süngerli yapıya sahip olan berjer koltuklar, iskeleti ahşap ya da metal olmasından kaynaklı nitelikli temizleme yöntemi kullanılması gereken ev eşyalarıdır. Bitkisel deterjanlarla, buharlama yöntemi ağırlıklı olarak, iskelet neme maruz bırakılmadan temizlenmektedir. Vakumlama ile en dipteki tozlar, mayt ve akar bakterilerin çekilmesi % 100 hijyenik bir temizlik yönteminin uygulanması sağlanır. Antalya koltuk temizleme hizmeti, leke kusmama garantisi, vakumlama ve % 100 hijyen uygulamalarıyla yerinde temizleme işlemleri yapmaktadır. Berjer koltuk kumaş ve iskelet yapısına göre nitelikli temizlik yöntemleriyle ilk günkü kadar temiz olacaktır.

Antalya Deri Koltuk Yıkama Hizmeti

Gerçek ve suni deri koltuk yıkama hizmetinde, kumaşın yapısına göre izlenecek temizlik yöntemleri farklılık göstermektedir. Her iki koşulda da koltukların ne oranı oldukça düşük temizlik yöntemleriyle temizlenmesi ve fırçalar kullanılmadan kumaşın zarar görmemesi sağlanır. Anti-bakteriyel temizleme teknikleriyle koltuk üzeri, kenarları, yan ve arka kısmı temizlenerek, leke kontrolü yapıldıktan sonra temizleme yerine getirilecektir.

  • Koltuklar özel deri deterjanlarıyla, bitkisel yöntemleri kullanılarak temizlenmektedir.
  • Deri bakım ve onarım yağları kullanılarak çatlakların oluşması engellenir.
  • İskelet ve deri suya maruz kalmadan buharlama yöntemiyle temizlenecektir.
  • Kimyasal ilaçlardan uzak durularak, yumuşak bez fırçalı makineler kullanılır.
  • Kısa zamanda kuruyacak şekilde tarafınıza teslim edilir.

Antalya Yerinde Koltuk Yıkama

cağbey-yerinde-koltuk-yıkama-antalya
Yerinde koltuk yıkama

Antalya yerinde koltuk yıkama hizmeti, tecrübeli ve profesyonel hizmet anlayışıyla özel makinelerin kullanıldığı yıkama uygulamalarına yer vermektedir. Koltuk kumaş yapısı ve iskelet özelliklerine göre, yıkama başlamadan önce analiz yapılacaktır. Lekeli bölgeler, yıpranmış alanlar ve kalıntı bulunan koltuk süngerlerine özel bitkisel deterjanlar kullanılarak, profesyonel ve % 100 hijyen garantisi verilerek, adresinizde temizlik yapılır. Deri, kumaş, kadife ve ipek kumaşların kullanıldığı koltuk modellerinde, renk ve desen kayıpları olmaması için deterjan kullanımına özen gösterilmektedir. Antalya koltuk temizleme fabrikası kapsamında koltukların derinlemesine temizlenmesi için leke çıkarıcı özel bitkisel deterjanlar kullanılır ve kurutularak kullanımınıza bırakılır.

Antalya Anti-bakteriyel Koltuk Yıkama

Anti-bakteriyel koltuk yıkama hizmetinde, koltukların diplerinde bulunan mayt, akar ve zararlı mikroorganizmalar kökünden temizlenecektir. Sıcak buharlama yöntemiyle bakterilerin ölmesini sağlayacak bitkisel deterjanlar, koltuk kumaşına ve yapısına zarar vermeden uygulanır. Antalya koltuk yıkama firması, tecrübeli ve profesyonel hizmet anlayışıyla deri, berjer, kumaş, çekyat, tekli koltuklarınızın yerinde temizlenmesini sağlayacak, size hijyen garantisi vererek koltuklarınızı teslim edecektir. % 100 Profesyonel ve bitkisel temizlik sunar. Araç koltuk temizleme hizmetimizde yerinde yıkama servislerimizden faydalanabilirsiniz.

Koltuk yıkama hizmeti almak için bizimle iletişime geçiniz.