x

Makine Halısı Yıkama

İnce iplik modeliyle dizayn edilmiş olan makine halısı, sıkı dokumayla hatlarını tamamlamıştır. Sıkı dokuma etkisi, halının renk atmasına, yıpranmasına ve üzerindeki desenlerin dağılmasına neden olabilir. Şık ve modern görünümünden hiçbir şey kaybetmeden makine halı modellerine özel yıkama teknikleri kullanılmaktadır. İçerisinde bulunan akar ve mayt bakterilerinin de kökten temizlenmesi için sıcak suyla, köpüklü temizleme tekniği kullanılarak, sıkı dokuların arasındaki toz ve bakterilerin çıkarılması sağlanır. Kumaş tabanına erişim sağlayacak köpüklü yöntem, halının tamamen temizlenmesi için % 100 profesyonel uygulamalarla bir araya gelmektedir. Gerilmiş ve sıkılaşmış dokuma alanına bitkisel formülü temizlik ürünleriyle renk vermeyecek şekilde temizleme işlemi yerine getirilir.

çağbey makine halısı yıkama
antalya makine halısı yıkama

Antalya Makine Halısı Yıkama Hizmeti

Çağbey halı ykama fabrikası makine halılarınızı profesyonel yıkama yöntemleriyle hizmet vermektedir. Makine halısı ve diğer tüm halı çeşitleri için halı yıkama hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Makine Halısı Temizliği

Yaşam alanlarımızda kullandığımız en önemli ürünler arasında yer alan halılar, çok kullanıldıkları için sıklıkla kirlenmektedir. Makine halısı evlerde en fazla kullanılan ürünler olmaktadır. Makine halısı temizliği yıkama firmalarına gönderilen en popüler ürünler arasında bulunmaktadır. Halıların temizliği neden bu kadar önemlidir ve bu halıların temizlenmesi için en kolay hangisidir sizlere bilgi vermek istiyoruz. Herkesin evinde bulunan bu ürünlerin temizliğine dair detaylı bilgi almak istiyorsanız bizleri takip edebilirsiniz.

Halılar Neden Temiz Olmalıdır?

Evlerimizde ve iş yerlerimizde kullandığımız halılar gün içinde en fazla kire ve mikroplara maruz kalan alanlardır. Bu halıların bu koşullarda temiz kalması ve sağlıklı olması mümkün değildir. Bu halılarla bizlerde sürekli temas ettiğimiz için bu durum sağlığımızı olumsuz etkilemektedir. Özellikle evinizde minik bir bebek veya çocuk var ise bu durum oldukça sıkıntılı olacaktır. Halılar neden temizlenmeli diye soracak olursanız sizlere genel olarak sağlık için temiz olması gerektiğini söyleyebiliriz.

Halı temizliği sağlık konusun yanı sıra görünüm açısından da son derece önemlidir. Evlerinizin temiz ve iyi görünmesi için düzenli olarak temizlik yapılması gerekir. Makine halısı evlerde en sık kullanılan halı türleri olmaktadır. Makine halısı temizliği konusu bu nedenle en fazla merak edilen konuların başında gelir. Yaşam alanınızda kullandığınız bu halının temizliğine ilişkin sizlere bilgi vermek istiyoruz.

Makine Halısı Temizliği Nasıl Yapılmalı?

Makine halısı kullanıyor ve bu halının nasıl temizlendiğini merak ediyorsanız sizlere bilgi vermek istiyoruz. Halı çeşitleri arasında dokusu ve yapısı ile fazla kıymetli olmayan bu halıların temizlenmesi de daha kolaydır. Kişiler bu halıları hem evlerinde hem de halı yıkama şirketlerinde kolaylıkla yıkatabilir. Şirketler genel olarak bu halıların temizliğini nasıl yapıyor sizlere bilgi vermek istiyoruz. Şöyle ki;

  • Öncelikle halının cinsine ve ipliğine uygun olarak temizlik ürünü kullanıyorlar.
  • Halının cinsi ayrıca firmanın kullanacağı makineyi de belirleyen önemli bir faktördür. Halının cinsine göre uygun makine de yıkama işlemine başlanıyor.
  • Yıkama işlemi sonrasında halılar özel olarak belirlenen alanlarda dikkatli bir şekilde kurumaya bırakılıyor.
Etiketler