x

Milas halısı yıkama hizmetini Çağbey Halı Yıkama fabrikasında halının renklerinde solma veya akma olmadan organik şampuanlar kullanarak veriyoruz. Hassas bir halı türü olduğu için deforme olmaması adına sert fırçalama işlemi uygulamıyoruz. Kök boyalar ile boyanmış bir halı türü olması sebebi ile yıkama esnasında renklerin birbirine karışma ihtimali doğuyor ve profesyonel ekibimiz doğru yöntemler ile bu olasılığı minimize ederek Milas halılarını yıkıyorlar. Ev içerisinde silmenin dahi oldukça riskli olduğu bir halı türü olması sebebi ile firmamızla iletişime geçerek uygun fiyatlar ile zaman ya da emek harcamadan Milas halınızı temizletebilir ve uzun yıllar deforme olmadan kullanmaya devam edebilirsiniz.

Milas Halı Özellikleri

Milas halıları çift düğümlü el dokuması halılardır. 16-17’nci yüzyıllar arasında Anadolu’da Milas halısı örnekleri sıklıkla görülmüştür. Yörük yaşam tarzı ile bağdaşan bu halılar, seccade ebatlarında üretilmişlerdir. Zaman içerisinde tüccarların talepleri değiştikçe Milas halısının üretim boylarında da farklılık olmuştur. Bitkisel bezemeleri ile dikkat çeken Milas halıları, bakım isteyen halı türüdür. Oldukça değerli olan bu halıları uzun yıllar boyunca kullanabilmek için düzenli olarak temizliğinin yapılması gereklidir. Ancak profesyonel bir temizlik yapılmaması halinde, Milas halısının zarar görmesi ile karşılaşılır. Milas halı yıkama hizmeti Antalya şehrinde profesyonel olarak verdiğimiz bir hizmettir. Milas halılarının özelliklerini göz önüne alarak derinlemesine halı temizliği yapıyoruz. Hatalı işlem yaparak el dokuması Milas halılarına zarar vermemek için deneyimli bir ekip ile yıkama hizmeti veriyoruz.

milas-hali-yikama-1

Milas Halısı Nasıl Temizlenmelidir?

Sektörde uzun yıllardır profesyonel ve müşteri memnuniyeti odaklı şekilde hizmet veren bir firma olarak halı yıkama makinelerimiz ve kaliteli deterjanlarımız ile Milas halılarınızı güvenle yıkıyoruz. Milas halı yıkama işleminde renklerin birbirlerine karışmamasına önem veriyoruz. Milas halılarınızın her birini ayrı ayrı yıkıyoruz. Önce kaba kirinden arındırıyor ve sonrasında ıslatarak fırçalama işlemi yapıyoruz. Halınız uzun tüylü olsa bile kullandığımız şampuanın halınızın derinliklerine nüfuz ederek derinlerdeki kirleri ortadan kaldırmalarını sağlıyoruz. Halınızı yıkadıktan sonra vakit kaybetmeden sıkıyor ve kurutuyoruz. Tecrübeli personellerimiz Milas halısının temizleme sürecinde boyasının akmaması için titiz bir çalışma yürütür. Boyaların birbirlerine karışmayacağının ve solmayacağının garantisini firma olarak size veriyoruz.

Milas Halı Yıkama Hizmeti

Milas halılarınızı tek tek garantili şekilde temizliyoruz. Milas halısı yıkama işlemini bu halılar için özel formüller ile hazırlanmış olan şampuanlar ile gerçekleştiriyoruz. Boya sabitleyici ilaçlar kullanarak halınızın boyasının akmasının da önüne geçmiş oluyoruz. Halılarınızdaki tozu vakumlayarak aldıktan sonra halınızın hem ön hem de taban yüzünü şampuanlayarak yıkıyoruz. Yıkama işlemi tamamlandığında, halınızın üzerinde herhangi bir şampuan ya da ilaç kalıntısı kalmamış oluyor. Milas halınızı profesyonel bir şekilde duruladığımız için ilerleyen zamanlarda halınızın kirlenme süresi de daha uzun oluyor. Halılarınızın yıkanma işlemi tamamlandıktan sonra kırılmadan rulo şeklinde sıkma işlemini yapıyoruz. Yüksek devirde suyunun büyük bir bölümünün özel makineler ile sıkılmasını sağlıyoruz. Oldukça özen gerektiren Milas halı yıkama işlemini halınıza zarar vermeden tamamlıyoruz.

milas-hali-temizleme-1

Profesyonel Milas Halısı Yıkama Hizmetinin Önemi

Milas halısını deforme olmadan, renkleri birbirine karışmadan temizlemek oldukça zor olduğu için Milas halı yıkama firması olarak tecrübeli ekibimiz ile Milas halısının hassasiyetini gözeterek temizleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Yıkadığımız Milas halılarında herhangi bir leke kalıp kalmadığını size teslim etmeden önce kontrol ediyoruz. Leke, temizlik ve tüy kontrolünden geçirdiğimiz halıları havalandırıyor ve nem almalarının önüne geçiyoruz. Parfümleyerek paketliyor ve en kısa süre içerisinde size ulaştırıyoruz. Memnuniyetinizi önemseyen bir firma olarak yıkanmış halılarınızda leke görmeniz halinde, ücretsiz şekilde halılarınızı yeniden yıkıyoruz. Hem Milas halılarınızın zarar görmemesi hem de sizin temiz bir evde oturabilmeniz için yıkama hizmeti veriyoruz.

Milas Halısı Yıkama Fiyatları

Milas halıları oldukça değerli oldukları için yıkama esnasında hassas yöntemlerin uygulanması gerekebilir. Bu nedenle Milas halı yıkama fiyatları, bazı halı türlerinin yıkama fiyatlarına göre daha yüksek olabilir. Ancak profesyonel halı yıkama hizmeti veren Çağbey Halı Yıkama olarak uygun fiyatlarla Milas halılarınızı yıkıyoruz. Büyük maliyetlerle saatlerinizi harcayarak sadece yüzeysel bir temizlik yapmaktansa firmamızdan Antalya’da Milas halısı yıkama hizmeti alarak tarihi geçmişi değerli olan halılarınızı temizlenmiş şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Etiketler

Yorum yaz