x

Nepal halı yıkama hizmeti veren Çağbey Halı Yıkama olarak Nepal halının özelliklerini göz önünde bulundurarak halılarınızı temizliyoruz.Oldukça hassas bir yapısı olduğundan ve silme işleminin dahi halının deforme olmaması için dikkatli yapılması gerektiğinden tecrübeli ekibimiz ile Nepal halılarınızı doğru ve etkili teknikler ile yıkıyoruz. Halı yıkama Antalya hizmetimizi uygun fiyatlar ile sunuyoruz. Halı temizlemek için vakit harcamanıza gerek kalmadan kimyasal içermeyen ürünler ve son teknoloji ekipmanlar ile Nepal halılarınızı yıkıyoruz. Nepal halınızın iplik kalitesini ve dokuma şeklini göz önüne alarak kullanacağımız yöntemleri belirliyoruz.

Nepal Halı Özellikleri

Tibet koyunlarının esnek, kalın, parlak ve uzun tüylerinden elde edilen bir halı türüdür. Nepal halının renklendirilmesinde özel bitkiler kullanılmıştır. Renklendirilmiş olan yün iplikler, Nepal halının daha canlı ve doğal bir görünüm ortaya koymasını sağlamıştır. Çoğunlukla açık ve aydınlık gösteren renklerde üretimi yapılan Nepal halı, klasik renklerin dışında farklı renklerde de üretilmiştir. Tibet kültürünü yansıtan Nepal halı modellerinde Osmanlı ve Türk motifleri, modernize edilmiş iki ya da üç boyutlu desenler, modernize edilmiş çiçek desenleri yer alır. Makine halısı olmadığı için temizliğinde dikkatli olunması gereklidir. Hassas bir yapısı olan Nepal halı, yumuşak ve kullanım ömrü uzun olan bir halıdır. Temizliği esnasında dikkatli olunması gerektiğinden profesyonel halı yıkama hizmeti alınması daha doğrudur. Nepal halı yıkama hizmeti Antalya şehrinde profesyonel olarak verdiğimiz bir hizmettir ve Nepal halılarınızı renklerini ya da yumuşaklıklarını bozmadan yıkayarak size teslim edebiliyoruz.

nepal-hali-yikama-2

Nepal Halısı Nasıl Temizlenmelidir?

Nepal halılarının makinede dokunmuş olanları otomatik halı makineleri ile yıkanabilirken el dokuması olanların el makinelerinde yıkanmaları daha doğrudur. Nepal halısı yıkama işleminde yapılabilecek en ufak bir hata, halının kullanılmaz hale gelmesine neden olabilir. Bu nedenle natürel şampuan kullanmaktan doğru teknikler ile yıkamaya kadar profesyonel bir yol izlenmesi gereklidir. Çağbey Halı Yıkama olarak kimyasal ürünler kullanmadan, özenle ve deneyimli ekibimiz ile Nepal halılarınızı temizliyoruz. Halılarınızı kapalı ortamda kurutuyor ve kırmadan dik rulo halinde paketleyerek size teslim edilmesi için bekletiyoruz.

Nepal Halı Yıkama Hizmeti

Nepal halıları kaliteli iplikten elde edildikleri ve Uzak Doğu kültürünü yansıttıkları için yıkama fiyatları diğer halılara göre daha yüksek olabilir. Ancak firma olarak ekonomik bir fiyat politikası benimsediğimiz için uygun fiyatlar ile Nepal halı yıkama hizmeti veriyoruz. Nepal halısının kalitesini bozmadan halılarınızı yıkıyoruz. Temizlenmesi kolay ve kullanımı avantajlı olduğu için birçok insan tarafından tercih edilen bir halı türü olsa da derinlemesine temizlenebilmesi için profesyonel halı yıkama hizmeti alınması gereklidir. Firma olarak büyük bir titizlikle Nepal halılarınızı yıkıyoruz. Nemi çok tutan bir iplik yapısı olmasına rağmen nemli kalmasının önüne geçerek halılarınızı kuruttuktan sonra size teslim ediyoruz.

nepal-hali-yikama-3

Nepal Halı İçin Özel Şampuan

Nepal halısı temizlenirken kullanılan ürünlerde en ufak bir hata yapılırsa, halının renklerinde bozulmalar olduğu görülür. Bu nedenle Nepal halısını temizlemek için uygun olan özel şampuanların kullanılması gereklidir. Firma olarak Nepal halılarını ayrı ayrı özel şampuan ile yıkıyor ve renklerinde bozulma ya da solma yaşanmasının önüne geçiyoruz. İçerisinde kimyasal bulunmayan, insan sağlığını tehdit etmeyen ürünler tercih ediyoruz. İplik yapısı sebebi ile Nepal halılarındaki lekeleri çıkartmak için sadece belirli ürünler kullanılabilir. Çağbey Halı Yıkama olarak Nepal halılarınızda geri dönüşü olmayan bir sorunun ortaya çıkmaması için inatçı lekeleri dahi çıkartabilecek ve bunu yaparken halınıza zarar vermeyecek özel ürünler kullanıyoruz.

Nepal Halı Detaylı Yıkama Hizmeti

Çağbey Antalya halı yıkama fabrikası olarak, Nepal halılarınızın tekniğini ve iplik yapısını inceledikten sonra buna göre tam otomatik halı yıkama makinelerinde uygun şampuan kullanarak Nepal halı yıkama hizmeti veriyoruz. Profesyonel sistemler ile halılarınızı detaylı şekilde yıkıyor ve maksimum 3 gün içerisinde adresinize canlı ve parlak bir görünümdeyken teslim ediyoruz. Kök boyanın akmaması için doğru teknik ve ürünleri kullandıktan sonra halınızı güneş görmeyen bir alanda kurutuyoruz. Kuruma aşamasında halılarınızın yüzeylerindeki yumuşaklığı geri kazanmalarına önem veriyor ve bu süreçte tekrar yumuşak haline geri dönebilmesi için silme işlemi uyguluyoruz. Garantili yıkama hizmeti veriyoruz. Nepal halınızın lekelerinin çıkmadığını görmeniz halinde, ücretsiz şekilde tekrar halınızı yıkıyoruz.

Etiketler

Yorum yaz