x

Antalya Patcwork Halı Yıkama

Kırkyama adıyla bilinen patcwork halı model, kumaşların birbiriyle birleştirilmesiyle dizayn edilmiştir. Özel ve ince tasarım olarak, eski el dokuma tekniğinin modern zamanlarda kullanımıdır. Evinizde bulunan patcwork halı için özel yıkama teknikleri uygulanarak, halının dokusunun zarar görmemesi sağlanacaktır. Türk halı olarak da bilinen Patchwork, sıkı el dokuma halı olarak profesyonel bir temizleme yöntemiyle, buharlama ve ılık su yardımıyla temizlenir. Kurutma yönteminde de aşırı sıcağa maruz kalmadan, doğal yöntemlere yakın kurutma teknikleri kullanılırsa, halınız sağlıklı ve kusursuz olacaktır. Antalya halı yıkama kırkyama patcwork halı modellerinin profesyonel bir şekilde temizlenmesini sağlayacaktır.

patchwork-hali-yıkama
patcwork halı yıkama

Antalya Deri Halı Yıkama

Dana ve sunu deri kumaşların yıkanması için özel deri bakım ve onarım ürünlerine yer verilmektedir. Gerçek deri yıkama için sıcak su, kaynar su ya da aşırı su kullanımından uzak durulmalıdır. Derinin zarar görmeden temizlenmesi için özel deterjanlar ve deri yağları kullanılarak temizlenir. Aşırı ısıya maruz kalmadan sıcak ortamda kurutulması beklenir. Antalya halı yıkama hizmetleri bütün halılarda paketleme yapılarak, temiz ve hijyenik olarak adresinize teslim yapılacaktır.

Antalya Patcwork ve deri halı yıkama hizmetleri

Çağbey halı yıkama fabrikası antalya’da patcwork ve deri halılarınızı güvenli şekilde yıkayıp teslim eder. halı yıkatma talepleriniz için bize ulaşınız

Etiketler