x

Profesyonel halı yıkama hizmeti veren Çağbey Halı Yıkama olarak halılarınızı derinlemesine temizliyoruz.Halı ve kilimlerinizdeki bakteri ve mikropların uzaklaştırılması için gelişmiş ekipmanlar ve halınıza zarar vermeyecek şampuanlar kullanıyoruz. Memnuniyetinizi önemseyen profesyonel halı yıkama firması olarak %100 memnuniyet garantisi ile hizmet veriyor ve halınızın temizlenmediğini düşünmeniz halinde halınızı tekrar yıkıyoruz. Hem masraftan hem işten hem de zamandan tasarruf etmek için firmamızla iletişime geçerek halı yıkama hizmeti alabilirsiniz. Deterjan kalıntısı, kat izi ya da inatçı leke bırakmadan, alerji yapıcı maddeleri ve diğer kirleticileri ortadan kaldırarak halılarınızı temizleyerek size teslim ediyoruz. Uzman bir ekip ile bilinçli şekilde halılarınızın temizliğini sağladığımız için profesyonel bir temizleme hizmeti aldıktan sonra halılarınızın kirlenmesinin normalden daha uzun sürdüğünü görürsünüz.

Profesyonel Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

ÇağbeyHalı Yıkama olarak zaman ya da emek kaybı yaşamanıza gerek kalmadan Antalya’da halı yıkama hizmeti veriyoruz. Derinlemesine temizlik ile halılarınıza nüfuz etmiş zararlı maddeleri, kirleri ve pislikleri halılarınızdan çıkartıyoruz. Son teknoloji ekipmanlar ve doğal patentli solüsyonlar ile halılarınız zarar görmeden profesyonel temizliğini sağlıyoruz.

Hijyen ortamlarda hijyen şartlarını sağlayarak halılarınızı temizliyoruz. Kullandığımız doğal solüsyonlar halılarınızın derinlerine nüfuz eder ve mevcut kirlerin yüzeye itilmesini sağlar. Yüzeye çıkan kirler, güçlü vakumlu halı yıkama makinelerimiz ile çekilir ve halılarınız daha temiz hale gelir. Günlerce beklemenize gerek kalmadan, sadece birkaç saat bekleyerek derinlemesine temizlenmiş halılarınızı kullanmaya başlamanız mümkündür.

antalya-profesyonel-halı-yıkama-02

Halı Yıkama Makinelerinin Etkisi

Halılarınızın daha kısa sürede derinlemesine temizlenmesi ve sonrasında kirlenme süresinin daha uzun olması için son teknoloji halı yıkama makineleri ile hizmet veriyoruz. Profesyonel halı yıkama firması olarak halıdaki kir ve lekelerin tam anlamıyla temizlenebilmesi için halı yıkama makineleri ile halılarınızı çok aşamalı işlemlerden geçiriyoruz. Halı yıkama makinesinin ıslatma, fırçalama ve durulama işlemleri ile halılarınızın ilk günkü temiz görünümüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Su tüketimi düşük seviyede olan ve yüksek basınçlı su kullanan halı yıkama makineleri ile halılarınızın hem temiz hem de uzun ömürlü olmalarını sağlıyoruz.

Halı Yıkama Şampuanlarıyla Hijyen

Halılarda yüksek derecede bir hijyen sağlayabilmek için halı yıkama teknolojisine paralel olarak geliştirilmiş halı yıkama şampuanları kullanıyoruz. Koruyucu hammadde ve parlaklık sağlayıcı özelliği ile halılarınızda kalıntı bırakmadan temizliği sağlayacak şampuanları tercih ediyoruz. Halı yıkama makinelerine zarar vermeyen, inatçı lekeleri kolayca çıkartabilen, yüksek derecede kaliteye sahip olmasının yanı sıra güzel kokusu ile de halılarınızın temizliğini sağlayan şampuanlar ile hizmet veriyoruz. Halı yıkama şirketi olarak en çok kirlenen eşyalardan biri olan halılarınızı antialerjik özelliklere sahip şampuanlar ile hem size hem de halılarınıza zarar vermeden temizliyoruz.

Halı Temizliğinin Önemi

İnsan sağlığını doğrudan etkilediği için halılarınızın temiz tutulması ve belirli periyotlarda temizletilmesi önemlidir. İçlerinde yoğun iplik bulunan eşyalar olmaları sebebi ile kirlerin derinlemesine çıkartılması için de profesyonel halı yıkama hizmeti alınmalıdır. Ev usulü halı dövme yöntemleri halının temizlenmesini sağlamaz, içerisindeki bakterilerin havaya karışmasına neden olur. Bu nedenle evde yaşayanların burun veya ağız yolu ile bakterileri almamaları, halıların içerisinde böcek oluşmaması, evdeki bağışıklık sistemi düşük olan bireylerin hastalanmamaları için halı temizliğinin düzenli olarak yapılması gereklidir. Sağlığınızı tehdit eden kirlerin temizlenmesi, alerji yapıcı maddelerin ortadan kaldırılması için firmamız ile iletişime geçerek daha steril bir yaşam alanına sahip olabilirsiniz.

Halı Yıkama Hizmeti

Profesyonel halı yıkama Antalya şehrinde %100 hijyen garantisi ile verdiğimiz bir hizmettir. Modern ekipmanlar ve uzman personelimiz ile halılarınızın temizliğinin sorumluluğunu bütünü ile alıyoruz. Çağbey Halı Yıkama ile iletişime geçtiğinizde, halılarınızı adresinizden teslim alıyor ve en kısa süre içerisinde temizliklerinin yapılmasını sağlıyoruz. Yıkama, durulama, sıkma, kurutma ve halılarınızı paketleyerek tekrar adreslerinize teslim etme süreçlerini büyük bir titizlikle gerçekleştiriyoruz.Halılarınızın özelliklerine göre yıkama yöntemlerimizi ve kullanacağımız halı yıkama şampuanlarını belirleyerek en inatçı lekelerin bile çıkmasını sağlıyoruz. Yıkama hizmetimizden memnun kalmamanız durumunda, herhangi bir ücret almadan halılarınızı tekrar yıkıyoruz. Sağlığınızı olumsuz etkileyebilecek bakteri ve mikropları bilinçli bir planlama ve kaliteli malzemeler ile halılarınızdan uzaklaştırıyoruz.

antalya-profesyonel-halı-yıkama-03

Profesyonel Halı Kurutma Hizmeti

Firma olarak profesyonel halı yıkama hizmetinin yanı sıra halılarınızın kurutma aşamasında da görev alıyoruz. Halılarınızı özenle yıkadıktan sonra rulo yaparak kurutma makinelerinde kısa sürede kurutulmalarını sağlıyoruz. Yüksek devirde dönen makinalar, halılarınızdaki fazla suyu dışarı attığından kurutma işlemi bittiğinde halılarınız neredeyse tamamen kurumuş olur. Halılarınızın rulo halindeyken kurumalarını sağladığımız için size teslim ettiğimizde halılarınızda herhangi bir kat izi veya şekil bozukluğu gözlemlemezsiniz. Kuruttuğumuz halılarınızın ayrıca havalandırılmasını da sağlıyoruz. Gelişen teknolojinin sektörümüze sunduğu imkanlardan yararlanarak halılarınızın mat görünümünden, tozlarından, izlerinden kurtulmalarını ve hızlı kurutma hizmeti ile kısa sürede size teslim edilmeye hazır hale gelmelerini sağlıyoruz.

Profesyonel Halı Yıkama Hizmeti Hangi Sıklıkla Alınmalı?

Halılarınız ev içerisinde en çok kirlenen ve ev kazalarından en fazla etkilenen eşyalardan biridir. Temiz olduğunu düşündüğünüzde bile halınızın derinlerine nüfuz etmiş çok sayıda bakteri ve mikrop olabilir.

antalya-profesyonel-halı-yıkama-01

Bu nedenle halılarınızın temiz olduğunu düşünseniz bile belirli periyotlarda temizlenmelerini sağlamanız gereklidir. Profesyonel halı yıkama hizmeti veren bir firma olarak halılarınızı 6 ayda bir profesyonel olarak yıkatmanızı tavsiye ediyoruz. Çok kullandığınız, lekeleri olan, rengi matlaşmış, eski canlılığını kaybetmiş olan halılarınızı alıp temizledikten sonra yeni alınmış gibi temiz hali ile size teslimini sağlıyoruz. Evinize daha ferah bir hava katmak, halılarınızdaki bakterilerden kurtulmak, halılarınıza yeniye yakın bir görünüm kazandırmak için senede iki kere Çağbey Halı Yıkama firmamızdan profesyonel halı yıkama hizmeti almanız yeterlidir.

Etiketler