x

Antalya Shaggy Halı Yıkama

Uzun ipliklerle ve el dokumasıyla yapılan shaggy halı oldukça naif bir halıdır. Sıcak su uzun iplerin eprimesine neden olurken, iyi temizlenmeyen bir halı yumuşak yapısını da kaybedecektir. Estetik görünümüne zarar vermeden içerisinde bulunan mayt, akar ve zararlı mikroorganizmaların % 100 temizlenmesi için buharlı makine yöntemi kullanılarak, derinlemesine temizlenmesi sağlanacaktır.

antalya-shaggy-halı-yıkama
abtalya çağbey shaggy halı yıkama

Bakımı ve temizliği profesyonel ellerde tamamlanacak olan shaggy halı, renk vermeden ve yumuşak yapısını kaybetmeden adresinize teslim edilir. Zor temizleme koşullarına tabii tutulduğu için halınız ilk günkü kadar temiz adresinize teslim edilecek, uzun süre % 100 temizliğini hissetmenizi sağlayacaktır. Profesyonel Antalya halı yıkama, konforlu ve pratik çözümler sunar.

çağbey halı yıkama fabrikası antalya’da halı yıkama hizmetlerinde shaggy halılarınızı en temiz şekilde temizlemek için uzman kadrosuyla hizmetinizdedir. shaggy halı yıkatma ihtiyaçlarınız için bizimle iletşime geçiniz

Shaggy Halı Temizliği

Shaggy halılar bilindiği gibi temizliği en zor olan halılardır. Temizliğinin zorluğunun yanında yumuşacık dokusu ile kullanması en keyifli halılardır. Shaggy halı temizliği çok zor olunca birçok kişi bu ürünü satın almakta çekinmektedir. Çok beğendiğiniz ve sevdiğiniz bu halıların nasıl temizleneceğini ve nasıl kullanılması gerektiğine dair sizlere bilgi vermek istiyoruz. Ayrıca sizlere farklı shaggy halılar hakkında da detaylı bilgi vermek istiyoruz.

Shaggy Halı Çeşitleri

Shaggy halılar tek tip gibi görünse de aslında bu halıların birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Evinizde kullandığınız veya satın almayı düşündüğünüz bu popüler halının çeşitleri hakkında bilgi almak istiyorsanız sizlere detaylı bilgi vermek istiyoruz. Şöyle ki;

  • FlokatiShaggy halılar %100 yün olan halılardır.
  • Yün Shaggy yine yüksek kalitede yünden üretilen halılardır.
  • Deri Shaggy görüntü olarak daha güzel ve daha kolay temizlenebilen halılardır.
  • Akrilik Shaggy halılar yün oranı düşük halılardır.

Shaggy halı çeşitleri genel olarak yukarıda belirttiğimiz gibi olmaktadır. Bu halıların her biri farklı özelliklere sahiptir ve hem kullanım alanları hem de temizlenme işlemleri farklıdır. Temizleme konusunda hepsinin ortak noktası halının genel olarak zor temizlenmesidir. Shaggy halı temizliğinasıl yapılmalı merak ediyorsanız sizlere bilgi vermek istiyoruz.

Shaggy Halı Temizliği Nasıl Yapılır?

Daha önce de bahsettiğimiz gibi shaggy halılar oldukça zor temizlenen halılardır. Birçok kişi bu sebepten dolayı bu halıları kullanırken çekinmektedir. Bu halıları evde temizlemek oldukça güçtür. Bunun için öncelikle halının güzelce tozunu almanız ve kaliteli bir halı şampuanı ile güzelce yıkamanız gerekir. Shaggy halıları temizlerken en zor kısımlardan biri halının yıkanması ve köpüğünün giderilmesidir. Halının yapısı yumuşak ve yün olduğundan dolayı köpüğü oldukça zor yıkanmaktadır. Ayrıca halının kurutulması da ayrı bir çile olmaktadır.

Kısacası evde shaggy halı temizlemek son derece zor ve güç bir işlemdir. Bunlar ile uğraşmamak için yapılması gereken ise Shaggy halı temizliği konusunda profesyonel destek almaktır. Halı yıkama firmalarında bu halılar için özel makineler ve ürünler bulunmaktadır. Onlar bu işlemi çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirmektedir.

 

Etiketler