x

Yorgan yıkama hizmetleri sunmakta olan çağbey firmamız bünyesinde farklı şekillerde üretilmekte olan yorganlar üretim malzemelerine uygun olarak yıkama işlemleri gerçekleşmektedir. Bunların yanı sıra yorganların yıkama ve kuruma işlemleri fabrikalarda yapıldığı için işlemler hızlı bir biçimde sonuçlanmaktadır.

Yorgan yıkama hizmetlerimizde öncelikli olarak yapılan işlemlerin ürün özelliklerine uygun olması ve devamında yorganlardaki temizliğin derinlemesine olacak şekillerde sağlanması gerekmektedir.

Yorgan yıkama işlemlerinde tercih edilen cihazlarımız, işlemin kuru temizleme olarak yapılmasını sağlamakta olduğu gibi aynı zamanda farklı yollarla yıkandıktan sonra da kurulanmasını sağlayan farklı şekillerde olmaktadır.

Yorgan Yıkama Hizmetlerinde Etkili Temizlik

Yorgan yıkama hizmetlerinde etkili temizlik işlemlerinin yapılabilmesi için kullanılan yöntemlerin hijyen koşullarının derinlemesine sağlanmasına yönelik olmaktadır. Bunun yanı sıra yapılan işlemlerde hızlı bir biçimde kuruma sağlanması gerektiği için de kuru temizleme yöntemleri daha çok tercih edilmektedir.

Yorgan yıkama ve battaniye yıkama gibi işlemler fabrikalarda yapılmakta olduğu için hızlı ve pratik şekillerde sağlanabilmektedir. Bunların yanı sıra evde yapılan koltuk yıkama ya da yatak yıkama işlemlerinden de daha farklı bir yöntem kullanıldığı bilinmektedir.

Yorgan yıkama ve Battaniye yıkama

yıkama işlemlerinden önce yorgan ve battaniyeler fabrikamızda gerekli ön kontrolleri yapılarak temizleme işlemleri sürdürülmektedir. Bataniye ve yorganlarınız tek tek özel olarak yıkanmaktadır. Yıkama işlemleri ardından kurutulma aşamasından sonra müşterilerimize teslim edilmektedir.

Antalya yorgan yıkama hizmeti almak isteyen müşterilerimizin de çağrı merkezlerimizle yapmış oldukları görüşmeler sonucunda ürün bilgilerini bizimle paylaşmaları durumunda işlemler daha hızlı biçimde gerçekleşecektir.

çağbey-yorgan-yıkama-antalya
antalya çağbey yorgan yıkama

Ev İçerisinde Derinlemesine Hijyen Sağlayın

Ev içerisinde yapılan temizliklerde yorgan ya da battaniyelerin temizlenmemesi halinde ev içerisindeki ağrı kokunun giderilmesi mümkün olmamaktadır. Bu nedenle yapılan genel temizliklerde öncelikli olarak yorganların ve battaniyeleri iç kısımlarına işleyen tozların giderilmesine yönelik temizlik hizmetinin alınması önemli olmaktadır.

Bunların yanı sıra ev içerisinde yatak ya da koltukların da derinlemesine yapılan temizliklerde önemli bir yeri bulunmaktadır. Bu nedenle yapılan temizlikler için Antalya çağbey yorgan yıkama şirketi olarak hizmet vermekte olan firmamıza başvuru yapılarak tüm temizliklerin yapılması sağlanmaktadır.

Temizlik süreçlerinde yerinde ya da fabrikalarda temizlik yapılabilmektedir. Fakat battaniye ya da yorganların evlerde temizlenmesi mümkün olmadığında fabrikalara götürülerek temizlenmesi gerekmektedir.

Profesyonel Kadroyla Temizlikte Uzman Firma

Temizlik işlemlerinin derinlemesine yapılırken aynı zamanda ürünlerde de herhangi bir tahribat oluşmaması için firmamız tarafından profesyonel kadrolar eşliğinde hizmet verilmekte ve bu sayede temizlik hizmetleri de kaliteli olarak sürdürülmektedir.

Firmamız tarafından temizlik hizmeti almak isteyen müşterilerimizin de tercih etmiş olduğu alanlarda istedikleri niteliklere uygun olarak hizmet sonuçları ile karşılaşmalarını sağlayan kadrolar hem evlerde hem de fabrikamızda faaliyetlerini sürdürmektedirler.

Yorgan yıkama ve Battaniye hizmeti almak isteyen müşterilerimizin de bizlere iletişim hatlarımız üzerinden ulaşmaları sayesinde en kısa süre içerisinde temizlik hizmeti vermek üzere profesyonel kadrolarımız tarafından iletişime geçilmektedir. Antalya yerinde yatak yıkama hizmetimizdende faydalanabilirsiniz